close
Premijera
 
06:00 Madona: Turneja Rebel Heart
08:05 Automobili 2
09:50 Diznijevi kratkometražni filmovi I
10:20 Skoro kao ljubav
12:05 Apsolutno fantastične - film
13:35 Farenhajt 451
15:20 Ti biraš
16:55 Moderna porodica IX, ep. 16
17:20 Holivud na snimanju XV, ep. 21
17:50 Pirati sa Kariba: Salazarova osveta
20:00 Zapadni svet II, ep. 5
21:00 Čovek sa gvozdenim srcem
23:00 Bliskost
00:45 Trag života
02:30 Besmrtni život Henrijete Laks
04:05 Hana
06:00 Hotel Transilvanija
07:30 Nevidljivi faktori
09:35 Pljačka u Haton Gardenu
11:05 Lilo i Stič
12:25 Šou Trejsi Ulman, ep. 5
12:55 Šest stopa pod zemljom, ep. 8
13:50 Kralj lavova 2: Simbin ponos
15:10 Templ Grendin
16:55 Zvezdani ratovi: epizoda V: Imperija uzvraća udarac
19:00 Zvezdani ratovi: epizoda VI: Povratak Džedaja
21:15 Rezervni igrači
23:00 Rim, ep. 11
23:50 Rim, ep. 12
00:40 Rajski apartman
02:45 Predatori
04:30 Misterije Hejli Din: Ubistvo s ljubavlju
06:00 Žena i muž
07:45 Henkok
09:15 Holivud na snimanju XV, ep. 17
09:45 Srednjoškolski ljubavnik
11:10 Projekat Alchajmer, ep. 5
12:00 Pregled protekle nedelje sa Džonom Oliverom V, ep. 11
12:30 Moderna porodica IX, ep. 16
12:55 Silicijumska dolina V, ep. 8
13:25 Bari, ep. 8
14:00 Mamin spisak
15:40 Zubić vila
17:20 Trust, ep. 8
18:20 Sirena, ep. 5
19:05 Milijarde III, ep. 8
20:05 Dobra borba II, ep. 8
21:00 Zapadni svet II, ep. 5
22:00 Hladna planina
00:30 Zaustavljanje vozila
01:00 Zapadni svet II, ep. 5
02:00 Pritajeno zlo: Konačno poglavlje
03:45 xXx: Povratak Zandera Kejdža
05:30 Filmovi i zvezde X, ep. 15
06:00 01:54
07:45 Pod velom
08:05 Badi Soliter
09:35 Pod vulkanom
11:30 Leto nad nama
13:15 Čudo sa Hadsona
14:55 Pre nego što padne noć
17:10 Badi Soliter
18:40 Porto
20:00 Profesor
21:45 Tigrica
23:20 Zbrinuti mladić
00:50 Gomora III, ep. 6
01:40 Eš protiv zlih mrtvaca III, ep. 9
02:15 Moj život s Liberačijem
04:15 Leto nad nama
06:00 Odgovor za deset
07:35 Špijunske igre
09:20 Gospodin Tomas
10:50 Gusari! Banda neprilagođenih
12:15 Deveti život Luja Draksa
14:00 Brazilci
15:35 Henri na mukama
17:05 Špijunske igre
18:50 Krpeni savez
20:30 Kolač s barutom
22:15 Tvin Piks II, ep. 9
23:00 Tvin Piks II, ep. 10
23:50 Okrutnost
01:30 Ostrvski grad
03:20 Plejhaus predstavlja III: Večnost
03:50 Ema